Rolety Den Noc

Rolety Den a Noc jsou hitem v oblasti zastínění oken. Dokáží zcela nahradit záclony a žaluzie, přesto zachovají intimitu a světlost místnosti. K dispozici jsou 2 typy, a to rolety Mini a Maxi. Roleta Den Noc v provedení Maxi je určena k připevnění na zeď nebo strop, případně do špalety.

Rozměry a zastínění 

Šířka látky rolety je volitelná  do 220 cm a výška až do 240 cm. Pro šířku rolety nad 150 cm lze vyrobit výšku maimálně 170 cm. 

V případě potřeby nestandardních rozměrů si můžete objednat rolety Den a Noc přímo na míru v naší  kalkulačce

Funkce rolet Den a Noc 

Plynulou regulaci světla v interiéru nám zajišťuje roleta střídáním světle propustných a nepropustných pásů, které jsou umístěny ve dvou řadách za sebou. Rolety lze zcela vysunout nebo nastavit částečnou propustnost (podle vašich potřeb) či místnost kompletně zatemnit (režim noci). Ovládání rolety je zajištěno řetízkovým mechanismem, díky kterému lze rolety nastavit do jakékoliv polohy.

Rolety Den a Noc Maxi jsou určeny pro zastínění celého okenního otvoru. Jak rolety přesně změřit, naleznete v našem návodu.

Rolety Den a Noc dodáváme s kvalitním hlíníkovým zadním profilem, který nám zaručí vysokou stabilitu rolety. Mechanismy ovládání jsou do hliníkového profilu šroubovány (nikoliv lepeny). Roletu obdržíte již ve smontovaném stavu a Vám postačí ji pouze nacvaknout do speciálních držáků, které připevníte na zeď .

Řadit dle:


Tip týdne