Roleta Zebra Mini Den a Noc do oken

  • Cena:619 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:


Nenašli jste zde rozměr který potřebujete? Vyberte si roletu na míru.

Roleta Zebra Mini Den a Noc do oken

Roleta Zebra je známá také pod názvem roleta Den a Noc nebo Duo roleta. Rolet Zebra patří mezi nejmodernější a nejoblíbenější typ zastínění interiérů. Roleta Zebra Vás nadchne nejen svým vzhledem a praktičností, ale i jednoduchou montáží na okenní křídlo bez nutnosti vrtání. Montáž rolet zebra zvládne opravdu každý během několika minut. Rolety  se montují přímo na okenní křídlo pomocí štelovatelných háčků a fixační pásky. Díky jednoduché montáži rolet, neztrácíte záruku na okna.

Plynulou regulaci světla v interiéru dosáhneme díky střídání světle propustných a nepropustných pásů. Roletu lze nastavit do jakékoliv polohy nebo ji můžeme zcela vysunout nebo naupak zatáhnout.

Rolety Zebra typ III si můžete vybrat z mnoha různých odstínů. Ovládnání rolety je zajištěno řetízkem, který lze umístit na pravou nebo levou stranu.

Rolety Den /Noc mini III jsou navíc vybaveny vodícími silony, které slouží pro dokonalé vedení rolety v jakékoliv poloze i při otevřeném okně na ventilaci. 

Pokud Vám nevyhovují tipyzované rozměry rolet Den a Noc  a potřebujete jiné rozměry, zadejte rozměry v našem konfigurátoru pro rolety do oken  Den a Noc , ve kterém si jednoduše zvolíte rozměry na míru

Shlédněte naše video s roletami Den a Noc

Vzor látky rolet Den a Noc ( Day & Night )


Tip týdne